Kapat
  "Türk genci. İnkılapların ve rejimin sahibi ve bekçisidir."  
     

ANA SAYFA
Valilik
Milletvekillerimiz
İlin Tanıtımı
Valilik Logo
Kent Yönetimi
Sosyal-Ekonomik Yapı
Kültür ve Turizm
Kalite Yönetim Sistemi
Valilik Etik Komisyonu
Valilik Genelgeleri

Haberler
Halk Kılavuzu
Bilgi Edinme
İnsan Hakları Formu
İl Yatırımları
Kamu ihaleleri
Telefon Rehberi
e-Randevu
Kamu Hizmet Tabloları
Bursa Medya
İhale İlanları
İhbar Şikayet


Aktif Ziyaretçi
Bugün
Dün
Bu Hafta
Bu Ay
Toplam

Ziyaretçi IP
: 0
: 39
: 531
: 1699
: 570
: 1339717

: 54.81.108.105


 Haber Detay ::

Nizam Karasu İHL'nin Protokolü İmzalandı.

 

          Osmangazi ilçesi Altınova Mahallesine hayırsever Nizam Karasu tarafından yaptırılacak olan İmam Hatip Lisesinin protokol töreni Heykel Valilik binasında imzalandı. Törene Bursa Valisi Şahabettin Harput ile Hayırsever Nizam Karasu’nun yanı sıra Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Atilla Gülsar ve davetliler katıldı.
          Protokol töreninde konuşan ve eğitim kervanının altın zincirine bir halka daha eklendiğini ifade eden Bursa Valisi Şahabettin Harput, “Mübarek Ramazan ayında bir hayırlı hizmeti daha hayata geçirmek için bir araya geldik. İmzalanan protokolle değerli hayırseverimiz Nizam Karasu tarafından Bursa’ya bir İmam Hatip Lisesi kazandırılacak. Değerli hayırseverimize, Büyükşehir Belediyemize ve katkı sağlayan herkese teşekkür ediyoruz” dedi. 
          Okul ve hastane yapımı gibi hizmetlerin her şeyin üzerinde olduğunu belirten Şahabettin Harput, “Ben de okul yaptırmak istiyorum” diye düşünen hayırseverlerin kendilerine müracaat edebileceği yönünde çağrıda bulundu.
          Böyle hayırlı bir işe Ramazan ayı içerisinde imza atmaktan dolayı memnuniyetini dile getiren Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, “Biz için en önemli kurumlar eğitim kurumlarıdır. Bu nedenle Belediye olarak eğitime desteklerimiz devam ediyor. Değerli hayırseverimizin yaptıracağı okulumuza Belediyemize ait arsamızı tahsis ettik. Onların bu fedakar davranışıyla Bursa bir ilim ve irfan yuvasına kavuşacak. Emeği geçen ve destek veren herkese teşekkür ediyoruz” dedi.
          Her şeyin başında eğitimin geldiğini ifade eden Hayırsever Nizam Karasu, “Eğitime katkıda bulunmak istedik. Bundan da büyük bir mutluluk duyuyoruz. Bizleri yönlendiren ve destek veren tüm kurum ve kişilere teşekkür ederim” dedi.
          Osmangazi İlçesi Altınova Mahallesinde bulunan 3198 ada, 71 parselde kayıtlı 25.044,48 m2 arsa üzerine, Hayırsever Nizam Karasu tarafından L tipi projeye göre Zemin+ 2 katlı 24 derslikli imam hatip lisesi binası anahtar teslimi inşa edilecek. Çevre düzenlemesi ve alt yapı işlemleri ile parselde çıkacak zemin iyileştirmesi uygulamaları Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığınca yapılarak kullanma hakkı Milli Eğitim Bakanlığına devredilecek. Okul protokolün imzalanmasının ardından 3 yıl içinde tamamlanması planlanıyor. Okula “Nizam Karasu İmam Hatip Lisesi“  ismi verilecek.
 
 
SYDV YURT DUYURUSU
17 Eylül 2014
NİLÜFER SULAMA BİRLİĞİ DENETİM RAPORU
04 Ağustos 2014
BURSA İLİ 2013 NÜFUS VERİLERİ
30 Ocak 2014
Tüm Duyurular 


Yeniliklerden haberdar olmanız için
mail adresinizi kaydedin


     
 
Valilik l Kent Yönetimi l Sosyal-Ekonomik Yapı l Kültür ve Turizm l İlin Tanıtımı l Bursa Medya l Milletvekillerimiz l Kalite Yönetim Sistemi l Valilik Etik Komisyonu l Kamu Hizmet Tabloları l e-Randevu l Valilik Logo l İhale İlanları l

Bu site içerisinde yer alan metin ve görseller T.C. Bursa Valiliği tarafından sağlanmaktadır.
Sitede yer alan veriler bilgi amaçlı olup, resmi nitelik taşımamaktadır. Her hakkı saklıdır. 2008 ©

 

T.C. Bursa Valiliği Selçuk Hatun Mh.Kültür Sok. No: 2 Heykel Osmangazi / BURSA
Heykel Santral (PBX) 0224 225 19 00 - 222 60 00
Valilik Bilgi İşlem Merkezi ( 2011 )

 

T.C Bursa Valiliği Çarşamba  Hizmet Binası : Ahmet Paşa Mah. Fahri Korutürk cad.
Osmangazi / BURSA
Tel : 0224 273 50 00


 

Bu site TURKTICARET.Net destekleriyle yayınlanmaktadır.